top of page
Wiza do Wuja Sama
Wiza do Wuja Sama

śr., 19 cze

|

Białystok

Wiza do Wuja Sama

Grupa Teatralna PRO ARTE PLUS, która w ramach warsztatów teatralnych cały rok spędziła pod czujnym okiem aktora Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki, Bernarda Bani, zaprezentuje widzom efekty swojej pracy, czyli spektakl "Wiza do Wuja Sama" na podstawie sztuki Janusza Głowackiego.

Czas i lokalizacja

19 cze 2024, 19:00 – 20:20

Białystok, Henryka Sienkiewicza 4, 15-092 Białystok, Polska

O wydarzeniu

„…Mateczko! Mateczko! …Mateczka przecież wie, że ja mam dwie lewe nogi i do tańca klasycznego się pod żadnym względem nie nadaję. Ale ojciec się uparł, a jak się uprze, to mateczka go zna. Ale na szczęście z Bożą pomocą, znowu zaczął pić, nie zapłacił i mnie wyrzucili. Ojciec to ukrywa przede mną po pierwsze, bo się wstydzi, a po drugie, bo się boi, żebym się nie zabiła… Aaa… No... och żesz, znowu zapomniałam o wizie, bo przecież jest prośba z tymi wizami, których nam odmówili. A wujaszek nas zaprasza na Brooklyn. Więc, żeby mateczka wymodliła, bo jej łatwiej. Ale to już w następnym baloniku…”

Czy marzenia się spełniają? Tak, w amerykańskich filmach… Gorzki komediodramat na podstawie sztuki Janusza Głowackiego, z którym zmierzą się uczestnicy najstarszej grupy BERNART BERNARD BANIA.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page