top of page
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Projekt bez nazwy.png

AKTUALNA LICZBA WOLNYCH MIEJSC - 1 z 14

PRO ARTE START!!!

W samym centrum Białegostoku, w pięknym, zabytkowym budynku Astoria Business&Leisure, w siedzibie NIE TEATR już od czwartku

7 września wystartuje nowy sezon grupy warsztatowej PRO ARTE START. Razem z 14 osobami rozpoczniemy naszą teatralną podróż, która po dziesięciu miesiącach wspólnej, nieco zwariowanej pracy, zabawy i przede wszystkim rozwijania nowych umiejętności zakończy się prezentacją na profesjonalnej scenie w czerwcu 2024 r. pełnego spektaklu teatralnego. W czasie zajęć będziemy pracować głównie nad… TOBĄ, dlatego grupa liczyć będzie maksymalnie 14 osób. Nauczysz się jak poprawnie używać swojego głosu, poprawimy wyrazistość mowy. Zrozumiesz, że ręce nie służą tylko do chowania w kieszeniach i podpierania się ale mogą być Twoim jednym z ważniejszych pomocników w komunikowaniu się, a całe Twoje ciało wreszcie zacznie być Ci „posłuszne”. Zrozumiesz czym są emocje, jak powstają, jak można nad nimi panować i na scenie i w życiu. Dzięki ćwiczeniom improwizacji, żadna sytuacja, która niepodziewanie Cię spotka nie będzie już tak stresująca. Krótko mówiąc Twoja pewność siebie poszybuje w górę, a trema stanie się tylko odległym wspomnieniem. 

Teraz zadam Ci kilka pytań ok? 

Masz 12 lat i więcej? Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sceną? Lubisz poznawać nowe, ciekawe osoby?

Masz dosyć siedzenia w domu? Zmagasz się z tremą, stresem i małą wiarą w siebie? Jesteś kreatywną osobą, lubiącą nowe wyzwania?

 

Jeżeli na większość z pytań odpowiedziałaś/łeś „TAK” zapraszam Cię ciepło i serdecznie do teamu PRO ATRE START.

Informacje

Zajęcia odbywają się we czwartki w godzinach 16.30-18.30 zgodnie z kalendarzem szkolnym w siedzibie NIE TEATR, ul.Sienkiewicza 4.

Koszt zajęć to 190 PLN miesięcznie i 200 PLN jednorazowe wpisowe na materiały dydaktyczne i elementy scenografii i kostiumów.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat wpisowego.

Dodatkowe informacje i zapisy przez zakładkę KONTAKT, lub bezpośrednio na adres mail: kontakt@bernart.pl

bottom of page